Güvenlik sistemleri fiyatları ve ürün uyumluluğu için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Tel. : 0212 320 78 80
 


Alarm Gözlem Merkezi >>

DİKKAT !! Sayfalarda bulunan resimler lisanslıdır. Alıntı yapmayınız.


1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyanın ilk dijital hareket algılama dedektörü "Fully Digital Motion" dedektörü üretmiştir.

DAHA FAZLASI..

www.globalguvenlik.com.tr
www.globalkontrol.com
www.guvenlikkameralari.com
www.hirsizalarmi.com
www.yanginalarmi.com
www.kartligecis.com

Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

 Çok yakında..

 

 

 

 


 
 

 

 

 

 

 

 
PARADOX ÖZEL AMAÇLI DEDEKTÖRLER

PARADOX GLASSBREAK DG457 Dijital Cam Kırılma Dedektörü

Dijital cam kırılma dedektörü,İki çalışma modu (Digiplex EVO serisi için adreslenebilir mod veya geleneksel röle çalışma modu.),TestTrek V2 ile kullanıldığında uzaktan test modülü,Tam ses ve ses altı tayf analizi,7 frekanslı dijital filtre,Dijital kazanç yükseltici ve frekans dalgalanma değerlendirmesi,Darbe ve şok dalgası analizi,RFI ve EMI sinyallerine karşı yüksek bağışıklık,Ayarlanabilir hassasiyet: yüksek ayarda 9m (30ft) ve düşük ayarda 4.5m (15ft) alanı korur,Anti-sabotaj anahtarı.

PARADOX PARADOOR 460 Dikey ve Dar Açılı Hareket Dedektörü

Dikey ve dar açılı hareket dedektörü,Ayarlanabilir lens pozisyonu,0° veya 10 ° ayarlanabilir alarm süresi,Güvenlik uygulamaları için insan vücudu ölçüsünde algılama,6m ve 4.5m çok yüksek EMI ve RFI koruması,PCB üzerinde yalnızca yüzey montaj malzemesi kullanılmıştır,Yarı iletken röle,Otomatik darbeli sinyal işleme,Otomatik ısı dengeleme,Dual element sensörü,Anti sabotaj switchi.

        


             

PARADOX DG467 Tavan Tipi Dual Element Sensör Hareket Dedektörü

360° tavan tipi dual element sensör hareket dedektörü,EVO serisiyle uyumlu,Adreslenebilir veya standart sistemlerde konvansiyonel olarak kullanabilme,2.4m yükseklikte 7m x 6m,3.7m yükseklikte 11m x 6m,360°görüş açısı.PARADOX RS119B Gaz Dedektörü

Röleli gaz dedektörü,Krem renkli,Çalışma voltajı 12V DC'dir.

KDT NB-138R Su Baskını Dedektörü

Su baskını dedektörü,3mt.’de 85Db’lik sesli alarm,Su sızıntısını doğru şekilde algılayacak özellikte ileri elektronik dizayn,DC güç girişi,Kolay montaj ve bakım imkanı,Tam otomatik çalışma ergonomik dedektör kasa dizaynı,Röle çıkışı (1A / 24V DC, 0.5A / 125V AC),Ölçüleri 3.5cm x 6.0cm x 10.2cm (Yükseklik-Genişlik-Uzunluk),DC güç: DC 12V-24V,Çalışma sıcaklığı 0°C~49°C ‘ye kadar,Depolama sıcaklığı -29°C~66°C ‘ye kadar,Nem oranı %80,Ağırlığı 135g.

PARADOX 950 Darbe Sensörü

Paradox darbe sensörü,Yüksek hassasiyetli piezoelectric element,5 hassasiyet ayarı,2.5m (8ft) koruma mesafesi,Sabotajlara karşı anti-tamoer switch.SCS SS007 Darbe Sensörü

Darbe sensörü,Hassasiyeti ayarlanabilir,Alarm panelleriyle uyumlu çalışır,Boyutları 60(L) x 22(W) x 22(D) mm.KDT RS-GS020S Cam Kırılma Dedektörü

Cam kırılma dedektörü,Hassasiyeti ayarlanabilir.PARADOX WA-2 Hareket Dedektörü Geniş Açı Lensi

Geniş açı lens 140°,Hareket dedektörlerinde kullanılır.PARADOX CU-1 Curtain Perde Tip Dar Açı Lensi

Perde tip dar açı lens 5.64°,Hareket dedektörlerinde kullanılır.Tüm soru ve merak ettikleriniz için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
0212 320 78 80 Pbx

Paradox Güvenlik Sistemleri

Kanada'nın Montreal şehrinde 1989 yılında kuruldu. Paradox 20 yıldır sürekli geliştirilen yenilenen üstün teknolojisi ve kaliteye bağlılığından asla ödün vermez.

Üretimin her kademesinde ürünlerini tüm fonksiyonları ile deneyerek kalite kontrolünde de mükemmeli gerçekleştirir.Dünyanın en büyük ilk on güvenlik cihazı üretici firması arasında yer alır.

Üstün teknoloji ile tasarladığı gelişmiş kontrol panelleri , Magellan, Digiplex , Spectra , Esprit serisi ürünleri tüm ülkelerde büyük beğeni ve takdir toplamaktadır.

Dünyada yaklaşık 100 ülkeye ürünlerini pazarlamaktadır.Vizyonu evinizi , işyerinizi geleceğin teknolojisi ile güvence altına almak , üstün teknoloji ve kaliteyi ekonomik fiyatla sunmaktır.

 

 

 


 

 


 

 

  

 

 

 

 

 


 

Global Güvenlik Sistemleri Ticaret Limited Şirketi
Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat:5, No:134, Şişli / İstanbul
Tel : 0212 320 78 80 (Pbx) Faks : 0212 320 78 89 Mail : istanbul@globalguvenlik.com.tr


UYARI !!! Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak GLOBAL BİLGİSAYAR ve GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ tarafından karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden yada bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı GLOBAL BİLGİSAYAR ve/veya GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ sorumlu tutulamaz.

 
© 2001-2013 Global Güvenlik Sistemleri. Her hakkı saklıdır.