Güvenlik sistemleri fiyatları ve ürün uyumluluğu için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Tel. : 0212 320 78 80
  


Alarm Gözlem Merkezi >>

DİKKAT !! Sayfalarda bulunan resimler lisanslıdır. Alıntı yapmayınız.


1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyanın ilk dijital hareket algılama dedektörü "Fully Digital Motion" dedektörü üretmiştir.

DAHA FAZLASI..

www.globalguvenlik.com.tr
www.globalkontrol.com
www.guvenlikkameralari.com
www.hirsizalarmi.com
www.yanginalarmi.com
www.kartligecis.com

Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

 Çok yakında..


PARADOX - MAGELLAN SERİSİ ALARM SİSTEMLERİ

PARADOX MG6160 Magellan Serisi Kablosuz Alarm Konsolu

Kablosuz alarm konsolu,32 kablosuz zon (4 zonu kablolu kullanılabilir),5 telefon arama (dialer) özelliği,Cihaz üzerinde transreceiver,FM Radyo,Hands-Free telefon özelliği,Yüksek kalitede ses,Sesli mesaj bırakabilme ve dinleyebilme,Alarm saati,Seçenekli telefon arama özelliği (alarm devredışı bırakıldığında, alarmda, hatalarda sesli arama gibi),Komünikatörlü,Telefonla sistemi kurma ve açma,PGM aktif etme,Speaker mode ile ortamı dinleme ve konuşma,Üç şekilde sistem durumunu öğrenebilme,LED’ler,LCD ve sesli yanıt chime zonları (zonlara ses kaydı yapılabilir)2 PGM çıkışı,16 uzaktan kumanda,16 kullanıcı kodu ve isim tanıtma, 90 db dahili siren üzerinde, 7.2V NİMH şarjlı batarya dahil, Merkezi gözlem istasyonu ile iki yollu sesli haberleşme,Telefon hattı denetleme,Hafıza anahtarını destekleme,PS 128 harici sirenle uyumlu çalışabilme, Boyutları 21cm x 14.7cm x 3.6cm.Çalışma voltajı 13.8V DC,200 mA AUX çıkışı.

                       

PARADOX MG6130 Magellan Serisi Kablosuz Alarm Konsolu

Kablosuz alarm konsolu,32 kablosuz zon (4 zonu kablolu kullanılabilir.),Cihaz üzerinde transreceiver,Yüksek kalitede ses,Sesli mesaj bırakabilme ve dinleyebilme,Alarm saati,Seçenekli telefon arama özelliği (alarm devredışı bırakıldığında, alarmda, hatalarda sesli arama gibi),Komünikatörlü,Üç şekilde sistem durumunu öğrenebilme,LED’ler,LCD ve sesli yanıt chime zonları (zonlara ses kaydı yapılabilir),2 PGM çıkışı,16 uzaktan kumanda,16 kullanıcı kodu ve isim tanıtma, 90 db dahili siren üzerinde, 7.2V NİMH şarjlı batarya dahil, Merkezi gözlem istasyonu ile iki yollu sesli haberleşme, Telefon hattı denetleme, Hafıza anahtarını destekleme,PS 128 harici sirenle uyumlu çalışabilme,Boyutları 21cm x 14.7cm x 3.6cm.Çalışma voltajı 13.8V DC,200 mA AUX çıkışı.

 


 

 


Tüm soru ve merak ettikleriniz için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
0212 320 78 80 Pbx

Paradox Güvenlik Sistemleri

Kanada'nın Montreal şehrinde 1989 yılında kuruldu. Paradox 20 yıldır sürekli geliştirilen yenilenen üstün teknolojisi ve kaliteye bağlılığından asla ödün vermez.

Üretimin her kademesinde ürünlerini tüm fonksiyonları ile deneyerek kalite kontrolünde de mükemmeli gerçekleştirir.Dünyanın en büyük ilk on güvenlik cihazı üretici firması arasında yer alır.

Üstün teknoloji ile tasarladığı gelişmiş kontrol panelleri , Magellan, Digiplex , Spectra , Esprit serisi ürünleri tüm ülkelerde büyük beğeni ve takdir toplamaktadır.

Dünyada yaklaşık 100 ülkeye ürünlerini pazarlamaktadır.Vizyonu evinizi , işyerinizi geleceğin teknolojisi ile güvence altına almak , üstün teknoloji ve kaliteyi ekonomik fiyatla sunmaktır.

 

 
Global Güvenlik Sistemleri Ticaret Limited Şirketi
Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat:5, No:134, Şişli / İstanbul
Tel : 0212 320 78 80 (Pbx) Faks : 0212 320 78 89 Mail : istanbul@globalguvenlik.com.tr


UYARI !!! Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak GLOBAL BİLGİSAYAR ve GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ tarafından karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden yada bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı GLOBAL BİLGİSAYAR ve/veya GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ sorumlu tutulamaz.

 
© 2001-2013 Global Güvenlik Sistemleri. Her hakkı saklıdır.