Güvenlik sistemleri fiyatları ve ürün uyumluluğu için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Tel. : 0212 320 78 80
  


Alarm Gözlem Merkezi >>

DİKKAT !! Sayfalarda bulunan resimler lisanslıdır. Alıntı yapmayınız.


1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyanın ilk dijital hareket algılama dedektörü "Fully Digital Motion" dedektörü üretmiştir.

DAHA FAZLASI..

www.globalguvenlik.com.tr
www.globalkontrol.com
www.guvenlikkameralari.com
www.hirsizalarmi.com
www.yanginalarmi.com
www.kartligecis.com

Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

 Çok yakında..

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ HAREKET DEDEKTÖRLERİ

 

 

 

                   

PARADOX 476ProPlus Kablolu Analog Hareket Dedektörü

Yüksek EMI ve RFI korumalı pır,PCB üzerinde yalnızca yüzey montaj malzemesi kullanılmıştır,Yarı iletken röle,Patentli otomatik darbeli sinyal işleme,Otomatik ısı dengeleme,Dual element sensörü,Anti sabotaj switchi,110° görüş açısı,11m x 11m algılama mesafesi.

PARADOX 476PET Kablolu Analog Hareket Dedektörü

Analog single optik pır,18 kg'a kadar evcil hayvanlara bağışıklık,Çok yüksek EMİ ve RFI koruması,PCB üzerinde yalnızca yüzey montaj malzemesi kullanılmıştır,Yarı iletken röle,Patentli otomatik darbeli sinyal işleme,Otomatik ısı dengeleme,Dual element sensörü,Anti sabotaj switchi,88.5° görüş açısı,11m x 11m algılama mesafesi.Daha yüksek seviyeli hayvana bağışıklık istenildiğinde (örneğin hayvanlar devamlı koruma alanı içerinde bulunuyorsa) DG 75 düşünülebilir.

PARADOX DG55CZ Kablolu Dijital Hareket Dedektörü

Dual element dijital hareket dedektörü,Patentli dijital hareket algılama teknolojisi,Patentli otomatik darbe sinyal işleme,Hassasiyeti ayarlanabilen dijital kalkanlı algoritma yazılımı,Tek veya çift taraflı sinyal işleme,Otomatik sıcaklık dengelemesi,Yarı iletken röleli anti sabotaj switchi,12m x 12m 110° görüş açısı.

PARADOX DG75 Kablolu Dijital Hareket Dedektörü

Dual optik dijital yüksek performanslı pır,40kg’a gerçek evcil hayvan bağışıklığı,Son derece güvenilir ve yanlış alarmsız dual optikler (2 dual karşılıklı element sensörü),Patentli,Gelişmiş optik kombinasyonu ve digital işleme teknolojisi kullanarak yüksek nitelikli evcil hayvan koruması sağlar,Patentli dijital hareket algılama teknolojisi,Patentli otomatik darbe sinyal işleme,Hassasiyeti ayarlanabilen dijital kalkanlı algoritma yazılımı,Tek veya çift taraflı sinyal işleme,Otomatik sıcaklık dengelemesi,Yarı iletken röleli anti sabotaj switchi,11m x 11m 90° görüş açısı.

 

PARADOX DM60 Digiplex Serisi Kablolu Dijital Hareket Dedektörü

Quad element hareket dedektörü,Dijital ikili karşılaştırmalı hareket algılama teknolojisi,İnterlock sensör geometrisi (ISG),Patentli dijital algılama teknolojisi (analog devre içermez),Dijital otomatik sinyal işleme,Dijital muhafaza algoritma yazılımı,EMI ve RFI sinyallerinden korumayı en yüksek seviyeye getiren metal muhafaza,110° görüş açısı,12m x 12m algılama açısı.

 


Tüm soru ve merak ettikleriniz için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
0212 320 78 80 Pbx

Paradox Güvenlik Sistemleri

Kanada'nın Montreal şehrinde 1989 yılında kuruldu. Paradox 20 yıldır sürekli geliştirilen yenilenen üstün teknolojisi ve kaliteye bağlılığından asla ödün vermez.

Üretimin her kademesinde ürünlerini tüm fonksiyonları ile deneyerek kalite kontrolünde de mükemmeli gerçekleştirir.Dünyanın en büyük ilk on güvenlik cihazı üretici firması arasında yer alır.

Üstün teknoloji ile tasarladığı gelişmiş kontrol panelleri , Magellan, Digiplex , Spectra , Esprit serisi ürünleri tüm ülkelerde büyük beğeni ve takdir toplamaktadır.

Dünyada yaklaşık 100 ülkeye ürünlerini pazarlamaktadır.Vizyonu evinizi , işyerinizi geleceğin teknolojisi ile güvence altına almak , üstün teknoloji ve kaliteyi ekonomik fiyatla sunmaktır.

 

 

 Global Güvenlik Sistemleri Ticaret Limited Şirketi
Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat:5, No:134, Şişli / İstanbul
Tel : 0212 320 78 80 (Pbx) Faks : 0212 320 78 89 Mail : istanbul@globalguvenlik.com.tr


UYARI !!! Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak GLOBAL BİLGİSAYAR ve GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ tarafından karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden yada bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı GLOBAL BİLGİSAYAR ve/veya GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ sorumlu tutulamaz.

 
© 2001-2013 Global Güvenlik Sistemleri. Her hakkı saklıdır.