Güvenlik sistemleri fiyatları ve ürün uyumluluğu için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Tel. : 0212 320 78 80
 


Alarm Gözlem Merkezi >>

DİKKAT !! Sayfalarda bulunan resimler lisanslıdır. Alıntı yapmayınız.


1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyanın ilk dijital hareket algılama dedektörü "Fully Digital Motion" dedektörü üretmiştir.

DAHA FAZLASI..

www.globalguvenlik.com.tr
www.globalkontrol.com
www.guvenlikkameralari.com
www.hirsizalarmi.com
www.yanginalarmi.com
www.kartligecis.com

Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

 Çok yakında..


 ALARM GÖZLEM İSTASYONU HİZMETİ

ALARM GÖZLEM  MERKEZİ HİZMETLERİ

Günümüzde güvenlik ihtiyacının giderek arttığını hepimiz bilmekteyiz. Buna paralel olarak hırsız alarm sistemlerinin talebinde artış görülmektedir. Bir hırsız alarm sisteminin meydana gelebilmesi için temel olarak kullanılan elektronik ekipmanlara sitemizde kısaca yer verdik. Ev ve işyerinize bir elektronik hırsız alarm sistemi kurarak güvenliğiniz için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Peki hırsız alarm sisteminizi siz çok uzaklarda bile olsanız, sürekli kontrol edecek, acil durumlarda gerekli yerlere haber verecek hatta bir adım daha ileriye giderek alarmınızın herhangi bir probleminin olup olmadığını denetleyebilecek, sorun olması halinde ise saniyeler süren bir zaman diliminde gerekli yerlere bu durumu iletebilecek bir alarm merkezine bağlı olmanın ne gibi avantajlar sağlayabileceğini hiç düşündünüz mü ?Alarm merkezinin sadece alarm anında polise haber veren bir kuruluş olarak algılanması tamamen yanlıştır. Alarm merkezleri güvenliğinizi en üst seviyede sağlamak için sürekli çalışırlar, örneğin alarmınızın akülerinin durumu, elektrik kesintileri veya sistemde oluşabilecek herhangi bir arıza gibi güvenliğinizi tehlikeye atabilecek unsurları her an kontrol altında tutarlar. Alarm sisteminin hangi gün hangi zamanda kim tarafından devreye alındığı, kim tarafından devre dışı bırakıldığı gibi bilgileri size aylık raporlar halinde sunabilir veya ev veya işyerinizde olmamanız gereken bir saat diliminde bulunursanız telefonla gerekli kontrolleri otomatik olarak yapabilir..

 


 

 

 

 

 

 Tüm soru ve merak ettikleriniz için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
0212 320 78 80 Pbx

Paradox Güvenlik Sistemleri

Kanada'nın Montreal şehrinde 1989 yılında kuruldu. Paradox 20 yıldır sürekli geliştirilen yenilenen üstün teknolojisi ve kaliteye bağlılığından asla ödün vermez.

Üretimin her kademesinde ürünlerini tüm fonksiyonları ile deneyerek kalite kontrolünde de mükemmeli gerçekleştirir.Dünyanın en büyük ilk on güvenlik cihazı üretici firması arasında yer alır.

Üstün teknoloji ile tasarladığı gelişmiş kontrol panelleri , Magellan, Digiplex , Spectra , Esprit serisi ürünleri tüm ülkelerde büyük beğeni ve takdir toplamaktadır.

Dünyada yaklaşık 100 ülkeye ürünlerini pazarlamaktadır.Vizyonu evinizi , işyerinizi geleceğin teknolojisi ile güvence altına almak , üstün teknoloji ve kaliteyi ekonomik fiyatla sunmaktır.

 

 


Global Güvenlik Sistemleri Ticaret Limited Şirketi
Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat:5, No:134, Şişli / İstanbul
Tel : 0212 320 78 80 (Pbx) Faks : 0212 320 78 89 Mail : istanbul@globalguvenlik.com.tr


UYARI !!! Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak GLOBAL BİLGİSAYAR ve GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ tarafından karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden yada bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı GLOBAL BİLGİSAYAR ve/veya GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ sorumlu tutulamaz.

 
© 2001-2013 Global Güvenlik Sistemleri. Her hakkı saklıdır.