Güvenlik sistemleri fiyatları ve ürün uyumluluğu için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Tel. : 0212 320 78 80
 


Alarm Gözlem Merkezi >>

DİKKAT !! Sayfalarda bulunan resimler lisanslıdır. Alıntı yapmayınız.


1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyanın ilk dijital hareket algılama dedektörü "Fully Digital Motion" dedektörü üretmiştir.

DAHA FAZLASI..

www.globalguvenlik.com.tr
www.globalkontrol.com
www.guvenlikkameralari.com
www.hirsizalarmi.com
www.yanginalarmi.com
www.kartligecis.com

Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

 Çok yakında..


PARADOX - ESPRİT E SERİSİ ALARM SİSTEMLERİ

PARADOX ESPRIT E55 Hırsız Alarm Sistemi Kontrol Paneli

8 zon kontrol paneli,StayD modu,4 kablo genişleme bus (15 keypad'e kadar bağlantı ve üç APR-ZX8 modülü toplam15 modüle kadar bağlantı),4 zon girişi veya double zon ile 8,32 zona kadar genişleme,2 kısımladırma (K636 keypad ile kullanıldığında yanlız 1),Cihaz üzerinde 1 PGM,32 kullanıcı kodu,1.1A güç kaynağı,307USB ve Winload ile sahada firmware güncelleyebilme,Montajcı , Master ve Bakım kodları için menü sürümlü programlama,Çoklu telefon numarası :- Gözlem istasyonu için 3,- Kişisel arama için 5,- Pager raporlama için 1,Winload ile 9.6k baud direk bağlantı,256 olay hafızası.

PARADOX ESPRIT E65 Hırsız Alarm Sistemi Kontrol Paneli

18 zon kontrol paneli,9 yerleişk zon girşi veya zon çitlemesi ile 18 yerleşik zon girişi,3 yerleşik PGM,GPRS,GSM ve IP desteği,StayD modu desteği,4-kablo genişletme veriyolu bağlantısı,32 zone kadar genişleyebilme,2 kısımlandırma (K636 keypad kullanıldığında sadece 1 kısım kullanılabilir),32 kullanıcı kodu,1.1A aktarmalı güç kaynağı,307 ve Winload ile yarinde yazılım güncelleyebilme,Montajcı,Ana ve Bakım kodu için menü yönlendirmeli programlama,Winload ile 9.6 k baund hızında doğrudan bağlantı,256 olay hafızası.

 


 

 

 Tüm soru ve merak ettikleriniz için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
0212 320 78 80 Pbx

Paradox Güvenlik Sistemleri

Kanada'nın Montreal şehrinde 1989 yılında kuruldu. Paradox 20 yıldır sürekli geliştirilen yenilenen üstün teknolojisi ve kaliteye bağlılığından asla ödün vermez.

Üretimin her kademesinde ürünlerini tüm fonksiyonları ile deneyerek kalite kontrolünde de mükemmeli gerçekleştirir.Dünyanın en büyük ilk on güvenlik cihazı üretici firması arasında yer alır.

Üstün teknoloji ile tasarladığı gelişmiş kontrol panelleri , Magellan, Digiplex , Spectra , Esprit serisi ürünleri tüm ülkelerde büyük beğeni ve takdir toplamaktadır.

Dünyada yaklaşık 100 ülkeye ürünlerini pazarlamaktadır.Vizyonu evinizi , işyerinizi geleceğin teknolojisi ile güvence altına almak , üstün teknoloji ve kaliteyi ekonomik fiyatla sunmaktır.

 

 

Global Güvenlik Sistemleri Ticaret Limited Şirketi
Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat:5, No:134, Şişli / İstanbul
Tel : 0212 320 78 80 (Pbx) Faks : 0212 320 78 89 Mail : istanbul@globalguvenlik.com.tr


UYARI !!! Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak GLOBAL BİLGİSAYAR ve GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ tarafından karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden yada bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı GLOBAL BİLGİSAYAR ve/veya GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ sorumlu tutulamaz.

 
© 2001-2013 Global Güvenlik Sistemleri. Her hakkı saklıdır.