Güvenlik sistemleri fiyatları ve ürün uyumluluğu için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Tel. : 0212 320 78 80
 


Alarm Gözlem Merkezi >>

DİKKAT !! Sayfalarda bulunan resimler lisanslıdır. Alıntı yapmayınız.


1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyanın ilk dijital hareket algılama dedektörü "Fully Digital Motion" dedektörü üretmiştir.

DAHA FAZLASI..

www.globalguvenlik.com.tr
www.globalkontrol.com
www.guvenlikkameralari.com
www.hirsizalarmi.com
www.yanginalarmi.com
www.kartligecis.com

Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

 Çok yakında..

PARADOX - DIGIPLEX SERİSİ ALARM SİSTEMLERİ

PARADOX EVO48 Digiplex Serisi Kontrol Paneli

Digiplex kontrol paneli,8 yerleşik zon girişi (zon çiftleme ile 16) 4-kablolu combus ile 48 zona çıkarılabilir,Yerleşik geçiş kontrol özellikleri,307 USB ve WinLoad ile yerinde firmware güncellemesi yapılabilir,NEware ile uyumludur,Otomatik gün ışığından yararlanma zamanı özelliği,2 yerleşlik sabit PGM çıkışı (+ 3 isteğe bağlı),Negatif veya pozitif tetikleme,PGM1,2-kablolu duman dedektörü girişli olarak kullanılabilir,127 genişletme veriyolu modülüne kadar destekler,96 kullanıcı kodu,4 kısım,1024 olay arabelleği,Ana veya montajcı kodu kullanılarak uzaktan kumanda programlanabilir,Bir MG-RTX3 ile 96 taneye kadar uzaktan kumanda,Yerleşik gerçek zamanlı saat yedek pili,1.7A aktarmalı güç kaynağı,1 denetimli zil (siren) çıkışı,Yardımcı (aux) çıkışı ve telefon hattı,Tuşla yazılım sıfırlaması (varsayılan değerlere dönülür ve yeniden başlatılır),Yardımcı (aux) çıkışı aktif veya pasif etmek için tuş,EVO serisi kolay değişim için aynı programlama özelliklerini kullanır.

                      

PARADOX EVO192 Digiplex Serisi Kontrol Paneli

Digiplex kontrol paneli,8 yerleşik zon girişi (zon çiftleme ile 16) 4-kablolu combus ile 192 zona çıkarılabilir,5 yerleşik sabit PGM çıkışı,Negatif veya pozitif tetikleme,254 genişletme veriyolu modülüne kadar destekler,999 kullanıcı kodu,8 kısım,2048 olay arabelleği,Bir MG-RTX3 ile 999 taneye kadar uzaktan kumanda ana veya montajcı kodu kullanılarak uzaktan kumanda programlanabilir,Bir MG-RTX3 ile 96 taneye kadar uzaktan kumanda,Yerleşik gerçek zamanlı saat yedek pili,1.7A aktarmalı güç kaynağı,1 denetimli zil (siren) çıkışı,Yardımcı (aux) çıkışı ve telefon hattı,Tuşla yazılım sıfırlaması (varsayılan değerlere dönülür ve yeniden başlatılır),Yardımcı (aux) çıkışı aktif veya pasif etmek için tuş,EVO serisi kolay değişim için aynı programlama özelliklerini kullanır.

 


 

 
Tüm soru ve merak ettikleriniz için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
0212 320 78 80 Pbx

Paradox Güvenlik Sistemleri

Kanada'nın Montreal şehrinde 1989 yılında kuruldu. Paradox 20 yıldır sürekli geliştirilen yenilenen üstün teknolojisi ve kaliteye bağlılığından asla ödün vermez.

Üretimin her kademesinde ürünlerini tüm fonksiyonları ile deneyerek kalite kontrolünde de mükemmeli gerçekleştirir.Dünyanın en büyük ilk on güvenlik cihazı üretici firması arasında yer alır.

Üstün teknoloji ile tasarladığı gelişmiş kontrol panelleri , Magellan, Digiplex , Spectra , Esprit serisi ürünleri tüm ülkelerde büyük beğeni ve takdir toplamaktadır.

Dünyada yaklaşık 100 ülkeye ürünlerini pazarlamaktadır.Vizyonu evinizi , işyerinizi geleceğin teknolojisi ile güvence altına almak , üstün teknoloji ve kaliteyi ekonomik fiyatla sunmaktır.

 

 Global Güvenlik Sistemleri Ticaret Limited Şirketi
Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat:5, No:134, Şişli / İstanbul
Tel : 0212 320 78 80 (Pbx) Faks : 0212 320 78 89 Mail : istanbul@globalguvenlik.com.tr


UYARI !!! Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak GLOBAL BİLGİSAYAR ve GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ tarafından karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden yada bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı GLOBAL BİLGİSAYAR ve/veya GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ sorumlu tutulamaz.

 
© 2001-2013 Global Güvenlik Sistemleri. Her hakkı saklıdır.